Anandamaya Residence Apartament me Qira në Sudirman Xhakarta - 2 BR Deluxe & Suite, 3 BR Deluxe e mobiluar plotësisht

Disewakan Apartemen Anandamaya Residence Sudirman - 2 BR Deluxe & Suite, 3 BR Deluxe e mobiluar plotësishtDisewakan Apartemen Anandamaya Residence Sudirman - 2 BR Deluxe & Suite, 3 BR Deluxe e mobiluar plotësishtDisewakan Apartemen Anandamaya Residence Sudirman - 2 BR Deluxe & Suite, 3 BR Deluxe e mobiluar plotësishtDisewakan Apartemen Anandamaya Residence Sudirman - 2 BR Deluxe & Suite, 3 BR Deluxe e mobiluar plotësishtDisewakan Apartemen Anandamaya Residence Sudirman - 2 BR Deluxe & Suite, 3 BR Deluxe e mobiluar plotësishtDisewakan Apartemen Anandamaya Residence Sudirman - 2 BR Deluxe & Suite, 3 BR Deluxe e mobiluar plotësisht

 • Emri i banesës: Rezidenca Anandamaya
 • Vendndodhja: Jl. Karet Pasar Baru Timur 5, RT 10 / RW 11, Karet Tengsin, Kecamatan Tanah Abang, Xhakarta Qendrore
 • Kulla / Kati / Pamja: 2 & 3
 • Madhësia: 131/148/174 m2
 • Dhoma e gjumit: 2/3
 • Banjo: 2/3
 • Salla e Studimit: 1
 • Dhoma e çupës: 1
 • Banjo çupë: 1
 • Gjendja: E mobiluar plotësisht
 • Lehtësia:
  • Pishinë lagune
  • Fitness & Spa (poshtë)
  • Minimart
  • Fushë tenisi
  • Rruga e vrapimit
  • Zonë e belveder, kopsht i qetë
  • Rri kot
  • Zonë e brendshme / e jashtme e fëmijëve
  • 50 m pishinë, pishinë për fëmijë
  • Pishinë të mbyllur
  • Kopsht qetësie
  • barbeque
  • Badminton i mbyllur
 • Informacion shtesë:
  • Residenca Anandamaya Residence është vendbanimi më i ri dhe më luksoz që qëndron fort në Jalan Sudirman, i cili është vendndodhja e qendrës më prestigjioze të biznesit në Xhakartë dhe madje edhe në Indonezi dhe gjithashtu Ky objektet më të mira me një standard të klasit shumë të lartë që qëndrojnë afër Astra Office e cila është edhe zyra më e mirë për tani
  • Anandamaya Residence Apartment Gjithashtu ngjitur me zyrën më të madhe të biznesit në mënyrë që apartamenti të jetë shumë i lehtë për tu arritur kështu që të mos humbasë kohë në rrugë e cila sigurisht është zgjedhja e duhur për një vend për të qëndruar
  • Vendndodhja Afër qendrave tregtare, domethënë: vetëm 5 minuta deri në Plaza Indonesia Qendra më luksoze tregtare në Xhakartë dhe gjithashtu Grand Indonesia e cila është e pajisur me aq shumë nevoja që nevojiten nga restorantet, kafenetë, supermarketet dhe gjithashtu qendrat kryesore të argëtimit dhe më të mirat. për t'u relaksuar pasi të keni mbaruar duke bërë aktivitete
 • Çmimi i shitjes: Më telefononi për më shumë detaje
 • Çmimi i qirasë:
  • 2 BR Deluxe (131 m2) = 2200 USD - 2600 në muaj
  • Suitë 2 BR (148 m2) = 2600 USD - 2800 në muaj
  • 3 BR Deluxe (174 m2) = 2900 USD - 3500 në muaj
  • Suita 3BR (217 m2) = 4000 USD - 4500 / Muaj
 • Kontaktoni: Eix Mahendra 082260811727/087788555102
 • E-mail: Sopamahendra@gmail.com

Lini një koment

Translate »